Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер для стін Ugepa Festival

08.03.2017

Неповторний фестиваль фарб, поєднань і мотивів - це унікальною колекція французьких шпалер для стін Ugepa Festival, це широкий простір для вибору найбільш вдалих шпалер для свого будинку - від яскравих, сміливих, креативних до милих дитячих або шикарних під старовинну тканину.

Шпалери з червоно-чорними поєднаннями - це завжди ефектно, а якщо це шпалери з цегляною стіною без штукатурки та стильними рамками з фото або яскравими літерами - це круто! Оригінальні шпалери Festival зі старими міськими будинками або валізами, з дивовижними декоративними метеликами - сучасні, модні, і в той же час в них відчувається непередаваний французький шарм і тонкий смак. Жовто-блакитні шпалери Festival додадуть інтер'єру індивідуальність, дитячі шпалери з роботами, машинками порадують малюків, а трендові шпалери кольору грінери - кольору молодої зелені з бамбуками і листям - кращі для ультрамодного інтер'єру Вашого будинку. Будьте в тренді з французькими шпалерами Ugepa Festival і найбільшим в Україні магазином шпалер Oboi.ua.

Дизайни колекції шпалер для стін Ugepa Festival:

Більш детально в нашому магазині - паперові шпалери Festival от Ugepa.

Паперові шпалери Ugepa Festival

Колекція шпалер для стін Festival Ugepa в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри Ugepa Festival.


Oboi.ua - це величезний вибір, надійний сервіс, оптимальний вибір, колекції.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Ugepa Festival Новини