Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Каталог Rasch Textil Seraphine тепер в нашому магазині

12.03.2017

З текстильними шпалерами для стін Rasch Textil Seraphine з Німеччини Ваш будинок або навіть звичайнісінька квартира стануть схожими на старовинну поміщицьку садибу, адже дизайн цієї колекції шпалер - це втілення асоціацій, які викликає старий багатий будинок, скрип підлоги, запах деревини ...

Ефектні шпалери глибоких темних кольорів - червоного або майже чорного - з контрастними класичними рослинними орнаментами, трояндами створять розкішну атмосферу, як за старих часів, так не схожу на сучасний навколишній світ. Такі ж, але дуже світлі шпалери - легкі, ніжні непомітно перетворять Вашу кімнату в елегантний простір. Створити неповторний інтер'єр своєї мрії - легко з гармонійними німецькими шпалерами Seraphine. Якість цих текстильних шпалер - справжня німецька, відповідає найсуворішим вимогам, шпалери Seraphine від виробника Rasch Textil - міцні, практичні, екологічні. Вибирати і купувати відповідні шпалери дуже зручно в найбільшому інтернет магазині шпалер України - Oboi.ua.

Купити шпалери Seraphine виробництва Rasch Textil в інтернет магазині:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - текстильні шпалери на флізеліновій основі Seraphine Rasch Textil.

Текстильні шпалери на флізеліновій основі Rasch Textil Seraphine

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер Seraphine Rasch Textil

Подивитися всі інтер'єри шпалер Rasch Textil Seraphine.


Oboi.ua - це надійний сервіс, найнижчі ціни, весь світ шпалер для Вашого дому, прямі поставки.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Rasch Textil Seraphine Новини