Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нові шпалери Sirpi Muralto Fashion в нашому магазині

26.04.2017

Провідний італійський виробник Sirpi і бренд Muralto оригінально втілили невичерпну теми природи в новій колекції вінілових шпалер для стін Muralto Fashion - з природними відтінками, тонкими лініями і імітацією тканин.

Італійські шпалери Sirpi Muralto Fashion - це гарантія бездоганної інтер'єру. Приємні кольори, бездоганні лінії, майстерні імітації грубої тканини і штукатурки надають Вам чудову можливість оформити стіни Вашого будинку на дуже високому рівні. Шпалери бренду Muralto - великого формату, шириною 100 см, це дало можливість створення великих візерунків, наприклад візерунків з листям. Також такі широкі шпалери зручні при поклейці, покриття при цьому практично безшовне. Сірі та коричневі шпалери натуральних відтінків, з чергуванням світлих і темних ділянок, з квадратами і зі стильним візерунком з тонких ліній, схожих на павутинку, зроблять інтер'єр приємним і неординарним. Додати будинку досконалість - легко з шпалерами Sirpi Muralto Fashion і магазином шпалер Oboi.ua.

Купити вінілові шпалери на флізеліновій основі Sirpi Muralto Fashion в нашому інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Muralto Fashion дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Muralto Fashion Sirpi.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Sirpi Muralto Fashion

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер для стін Muralto Fashion Sirpi

Подивитися галерею інтер'єрів шпалер Sirpi Muralto Fashion.


Oboi.ua - це передові технології, величезний вибір, гарантія якості, максимум інформації.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Sirpi Muralto Fashion Новини