Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Каталог шпалер ICH Coconet тепер в нашому магазині

02.06.2017

З колекції дитячих шпалер для стін Coconet від іспанського виробника ICH Ви легко можете вибрати чудові мотиви для кімнати свого малюка. Призначені для самих маленьких, ці шпалери і бордюри зроблять стіни красивими і цікавими, а дитину - веселою.

Паперові шпалери ICH Coconet залишають стіни дихаючими, тому їх без побоювання можна використовувати в дитячій. Екологічні, вони будуть зберігати в кімнаті здорову атмосферу і сприяти гарному самопочуттю. Приємні шпалери рожевого, жовтого, синього кольорів, найулюбленіших у дітей, будуть приваблювати і радувати. Шпалери з машинками, деревами, в горошок або з смугами і яскраві цікаві бордюри зроблять дитячу кімнату ідеальною для дитини - виконані вони з винятковим смаком і відчуттям міри. Вони будуть стимулювати розвиток дитини, пробуджувати фантазію і виховувати хороший смак. Найкращі дитячі шпалери з колекції іспанських шпалер ICH Coconet Ви можете легко і швидко підібрати і купити в Oboi.ua - магазині кращого асортименту і низьких цін.

Придбати паперові шпалери Coconet виробництва ICH в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Coconet дивіться в нашому інтернет магазині - паперові шпалери Coconet ICH.

Паперові шпалери ICH Coconet

Ознайомитеся з інтер'єрами Coconet ICH

Подивитися всі інтер'єри колекції шпалер ICH Coconet.


Oboi.ua - це прямі поставки, оперативна доставка, новітні модні, оптимальний вибір.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін ICH Coconet Новини