Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - голландські шпалери Hej BN

04.06.2017

Чисті світлі кольори, витончені лінії квіткових і рослинних візерунків або чіткі форми геометричних орнаментів - голландський виробник BN представляє колекцію шпалер для стін Hej, яка ідеально підійде для оформлення стін інтер'єру в скандинавському стилі.

Чи можна поєднати розкіш і простоту? Саме це вдалося виробнику шпалер BN в колекції вінілових шпалер BN Hej. Прості і розкішні голландські шпалери BN Hej з сучасним графічним дизайном, прохолодними квітами втілили в собі північну стриманість і красу. Сучасні шпалери з тонкими лініями витончених і скромних квітів, великими листями внесуть в Ваш інтер'єр легкість і спокійну радість. Виділити стіну, надати їй об’єм можна оригінальними шпалерами з геометрією, інші стіни залишивши простими і красивими з фоновими шпалерами відповідних відтінків. Бузкові, сині, зелені світлі шпалери - вибір чудовий і різноманітний. Ви можете подивитися красиві шпалери BN Hej в інтер'єрі на Oboi.ua, вибрати і швидко і недорого купити.

Дизайни колекції шпалер для стін BN Hej:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Hej BN.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі BN Hej

Ознайомитеся з інтер'єрами Hej BN

Подивитися всі інтер'єри шпалер BN Hej.


Oboi.ua - це зручний інтерфейс, передові технології, величезний вибір, максимум інформації.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін BN Hej Новини