Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Зустрічайте каталог шпалер Limonta Brera в нашому магазині

06.07.2017

Звернути увагу на стіни, зробивши їх яскравими або контрастними, або залишити спокійним фоном інтер'єру - і те, і інше Ви можете легко здійснити в рамках колекції шпалер для стін Limonta Brera. Шпалери з рослинами на смугах, великим листям або граціозними стеблами красиві і різноманітні.

В італійських шпалерах Brera від метра шпалерного світу італійського виробника Limonta малюнок і колір чудово доповнюють один одного, цим і пояснюється їх досконалість. Граціозні вигини ліній, точний підбір ширини смуг, розташування листя - все створює гармонію, вражає і приваблює. Оформивши цими шпалерами стіни, Ви зробите не просто ремонт, а створите приголомшливу атмосферу в домі, бажаний настрій і комфорт. Жовті, червоні, чорні шпалери дуже ефектні, правильно їх розташувавши і скомбінувавши, можна домогтися неймовірного результату. Вінілові на паперовій основі, недорогі італійські шпалери Limonta Brera - унікальний варіант чудового декору стін за доступною ціною. Чекаємо Вас в Oboi.ua.

Купити шпалери Brera Limonta в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Brera дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Brera Limonta.

Вінілові шпалери на паперовій основі Limonta Brera

Oboi.ua - це оптимальний вибір, оперативна доставка, новітні модні, найнижчі ціни.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta Brera Новини