Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Колекція шпалер P+S international Orpheo тепер в нашому магазині

11.07.2017

Акція! Ловимо момент! Зараз можна купити зі знижкою красиві шпалери для стін P+S international Orpheo з Німеччини з ефектними поєднаннями, чудовою палітрою кольорів, старовинними або сучасними візерунками, квітами або смугами, зроблені з високоякісного флізеліна.

Дуже ефекти шпалери з квітучими гілками з колекції шпалер Orpheo, пропонованої нашій увазі відомим німецьким виробником P+S international. Гілки з квітами, що утворюють смуги на стіні - а це Ви легко можете побачити в інтер'єрах на Oboi.ua - оживляють кімнату, надають їй свіжість і особливу чарівність. Кольорові варіанти різні - можна вибрати світлі шпалери для легкого таі приємного інтер'єру або темні шпалери для більш вражаючого й ефектного. Комфорт гарантується в будь-якому випадку. Сучасні шпалери Orpheo з оригінальними візерунками з кіл і плавних ліній, шпалери зі смугами зроблять інтер'єр чудовим і модним. Ви в будь-який час можете вибрати німецькі шпалери Orpheo, що відповідають Вашим вподобанням, і купити їх в Oboi.ua за низькими цінами.

Дизайни колекції шпалер для стін P+S international Orpheo:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Orpheo дивіться в нашому інтернет магазині - флізелінові шпалери Orpheo P+S international.

Флізелінові шпалери P+S international Orpheo

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер Orpheo P+S international

Подивитися галерею інтер'єрів шпалер P+S international Orpheo.


Oboi.ua - це колекції, найнижчі ціни, передові технології, новітні модні.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін P+S international Orpheo Новини