Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

GranDeco Fusion купуйте в нашому магазині

17.07.2017

Бельгійські шпалери для стін Fusion від виробника GranDeco зі складним фоном у вигляді імітацій поверхонь, з малюнками кілець, тонкими хвилястими лініями, листям або традиційними рослинними візерунками викликають інтерес і залишають найприємніше враження.

У колекції шпалер Fusion з Бельгії Ви побачите різні мотиви, але як чудово вони поєднуються один з одним! Комбінування в одній кімнаті гармонійних за кольором шпалер, але з різними мотивами або шпалер з одним мотивом, але різними за кольором зараз дуже популярно, так як надає інтер'єру унікальність і індивідуальний стиль. У недорогих шпалерах Fusion з горизонтальними хвилястими лініями, вузькими або широкими, з плавним візерунком з листя або великим класичним орнаментом Ви моментально відчуєте елегантність, хороший смак, співзвуччя нашому часу. Шпалери з імітацією штукатурки, дерев'яної або інших поверхонь тішитимуть реалістичністю і нетривіальними відтінками. Недорого купити вінілові шпалери GranDeco Fusion можна в Oboi.ua.

Дизайни колекції шпалер для стін GranDeco Fusion:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Fusion дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери Fusion GranDeco.

Вінілові шпалери GranDeco Fusion

Ознайомитеся з інтер'єрами Fusion GranDeco

Подивитися всі інтер'єри колекції шпалер GranDeco Fusion.


Oboi.ua - це величезний вибір, гарантія якості, найнижчі ціни, прямі поставки.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін GranDeco Fusion Новини