Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер Sirpi Italian Traditional тепер в нашому магазині

06.08.2017

Який все-таки він, традиційний італійський стиль? Ви можете побачити його втілення в дизайні, подивившись колекцію шпалер для стін Italian Traditional виробника Sirpi, а щодня насолоджуватися його досконалістю - прикрасивши цими чудовими шпалерами стіни свого будинку.

У візерунках, мотивах, колористиці італійських шпалер Italian Traditional, виконаних з неймовірним смаком, знайшла своє відображення культурна спадщина Італії. Розкішні шпалери з букетами, квітами або рослинними мотивами доповнюються шпалерами з традиційними візерунками і смугами. Неоднорідний фон, його колір робить шпалери оригінальними і ще більш цікавими. Поєднання червоного і жовтого, синього і рожевого, елегантні монохромні шпалери - тут є прекрасний вибір для будь-якого інтер'єру. Надати йому стриманість або кидаюче в очі багатство, зробити нейтральним або акцентним з красивими шпалерами Sirpi Italian Traditional в італійському стилі можливо все! Купити шпалери відмінної якості за доступними цінами можна в Oboi.ua.

Дизайни колекції шпалер для стін Sirpi Italian Traditional:

Більш детально в нашому магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Italian Traditional от Sirpi.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Sirpi Italian Traditional

Oboi.ua - це зручний інтерфейс, найнижчі ціни, оптимальний вибір, надійний сервіс.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Sirpi Italian Traditional Новини