Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер для стін Couleurs & Matieres от Lutece

16.08.2017

У колекції французьких шпалер для стін Lutece Couleurs & Matieres колір і імітації поверхонь чудесним чином переплітаються між собою. І екстравагантні фіолетові шпалери з імітацією шкіри крокодила, і світлі шпалери з переливами, схожі на жату тканину - це розкіш, яка не впадає в очі.

Відчуйте невловимий шик французьких шпалер з колекцією шпалер Couleurs & Matieres від бренду Lutece! Кольорове розмаїття піднімає настрій. Свобода вибору кольору шпалер і поверхонь окрилює - тут можна знайти безліч прекрасних варіантів оформлення вітальні, спальні або передпокою. Ці однотонні шпалери зі складним фоном у вигляді імітацій сучасні, фарби роблять кольори глибокими і витонченими. Гра кольору і переливи тонів красивих шпалер - для красивих стін і чарівного інтер'єру. Виберіть шпалери улюбленого кольору і створіть в будинку настрій. Стійкі до світла і вологи вінілові шпалери з Франції - це бездоганний варіант декору стін. Купити шпалери Lutece Couleurs & Matieres в Oboi.ua - легко!

Купити шпалери Couleurs & Matieres Lutece в інтернет магазині:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Couleurs & Matieres Lutece.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Lutece Couleurs & Matieres

Інтер'єри колекції шпалер Lutece Couleurs & Matieres

Подивитися всі інтер'єри Lutece Couleurs & Matieres.


Oboi.ua - це передові технології, весь світ шпалер для Вашого дому, оперативна доставка, гарантія якості.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Lutece Couleurs & Matieres Новини