-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

3D шпалери для коридору

21.05.2021

Тривимірні шпалери в коридор - чудова ідея для ремонту вашого будинку. Такий дизайн виглядає модно і стильно. Він дозволяє візуально трансформувати простір, розширювати і збільшувати невеликі приміщення або, навпаки, створювати комфорт у великих незатишних коридорах. Головне, вибрати шпалери з відповідним малюнком, згідно з концепцією дизайну інтер'єру та вашим смаком.

Значення має не тільки орнамент, а й колір шпалер. Темні шпалери зорово звужують, зменшують простір, а світлі, навпаки, роблять його візуально просторішим.

Шпалери з 3D малюнком - це просто бінго для дизайнера інтер'єру. Уміло вибираючи патерни і колір, можна в буквальному сенсі управляти простором. За рахунок оптичної ілюзії, створюваній візерунком на шпалерах, можна домогтися кардинального перетворення приміщення, аж до зміни видимої кривизни стін і вирівнювання кутів. Ви можете вибрати авангардні тривимірні шпалери або віддати перевагу більш універсальним стриманим варіантам. Благо вибір в інтернет-магазині шпалер oboi.ua дуже великий. І ціна шпалер напрочуд вигідна.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини